Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas IV i V wzięli udział w akcji sprzątania swojej najbliższej okolicy. Podczas lekcji wychowawczej, wraz z wychowawcą, udali się na wspólne sprzątanie w ramach akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę” organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Uczniowie z zaangażowaniem zbierali śmieci, dbając o porządek i środowisko naturalne. Była to dla nich cenna lekcja troski o przyrodę oraz odpowiedzialności za wspólną przestrzeń.



