W środę 8 kwietnia, w naszej szkole miał miejsce gminny etap konkursu BRD. Drużyna w składzie: Artur Węgrzyn, Bartłomiej Kołodziej i Bartosz Chorągwicki uzyskali I miejsce i będą reprezentować naszą gminę w etapie powiatowym. W klasyfikacji indywidualnej, chłopcy zajęli następujące miejsca: 1 Artur Węgrzyn, 2 Bartłomiej Kołodziej, 3 Bartosz Chorągwicki.
To duże osiągnięcie i powód do dumy. Konkurs wymaga znajomości przepisów ruchu drogowego, ale też umiejętności praktycznych jak jazda rowem po torze przeszkód. Taki wynik świadczy o zaangażowaniu, pracy i poziomie przygotowania uczestników. To również krok w kierunku kolejnego etapu konkursu i rozwijania świadomości bezpieczeństwa na drodze.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.





